зв'яжіться з нами  095 430 06-28

Базова 
SEO-оптимізація 

для інтернет-магазинів запущених на платформі ХОРОШОП

Замовити консультацію

Що таке базова SEO-оптимізація для інтернет-магазину?

Базова SEO-оптимізація для інтернет-магазину - це комплекс заходів, спрямованих для покращення індексації сайту та підвищення видимості вашого інтернет-магазину в пошукових системах, таких як Google. 

Основною метою базової SEO-оптимізації є правильне налаштування SEO тегів на сайті, оскільки вони генерують сніпети, що є важливою частиною пошукового просування.

Сніпет (або "відображення в результатах пошуку") - це короткий фрагмент тексту, який пошукові системи відображають у відповідь на запит користувача. Сніпети можуть містити заголовок, URL, мета-опис та іншу важливу інформацію з веб-сторінок, які відповідають пошуковому запиту.

Послуга базової SEO-оптимізації включає в себе наступні блоки робіт:

Перевірка сайту на правильність налаштувань

Наші експерти проводять ретельний аналіз вашого інтернет-магазину для виявлення потенційних помилок налаштуваннях сайту. Це включає перевірку загальних налаштувань онлайн-магазину, заголовків сторінок, внутрішньої оптимізації, структури сайту та інші ключові аспекти, які впливають на позиції вашого сайту в пошукових системах.

Ручне прописування сео-тегів для основних сторінок сайту

Ми особливу увагу звертаємо на головну сторінку вашого інтернет-магазину, оскільки це ключова точка входу для вашого відвідувача. Тому ми вручну прописуваємо мета-теги заголовків та описів, щоб максимально відповідати потребам вашої цільової аудиторії та залучити більше відвідувачів.

Налаштування SEO-шаблонів

Наші ​експерти адаптивно до структури вашого ​інтернет-магазину налаштувують SEO-шаблони, щоб забезпечити оптимальну оптимізацію кожної сторінки сайту. Це включає встановлення мета-тегів, заголовків, описів для кращого індексування пошуковими системами та приваблення цільової аудиторії.

Перевірка зв'язків з Google Analytics та Google Search Console

Наші експерти здійснюють повний аудит вашого сайту в Google Analytics та Google Search Console для виявлення потенційних проблем та помилок, що можуть впливати на його ефективність та ранжування в пошукових системах. Ми надамо рекомендації щодо виправлення цих помилок та оптимізації вашого інтернет-магазину для досягнення кращих результатів.

Вартість послуги для власників магазинів ХОРОШОП

Базова seo-оптимізація сайту допоможе забезпечити правильне налаштування ключових SEO-елементів сайту, таких як мета-теги, заголовки, описи, тощо. ​Це зробить ваш сайт більш привабливим для пошукових систем, підвищить його видимість та шанси на високі позиції в результатах пошуку, що в свою чергу сприятиме збільшенню трафіку та покращенню результатів вашого бізнесу в онлайн-середовищі.

* в залежності від структури сайту вартість послуги може бути змінена.

Найпоширеніші SEO-помилки при оптимізації сайту

З метою уникнення потенційних помилок на сайті та покращення індексації його пошуковими системами, після запуску нового чи переносу діючого інтернет-магазину на платформу ХОРОШОП, ми рекомендуємо провести роботи з базової SEO-оптимізації налаштувань інтернет-магазину Хорошоп. 

Залишились питання?

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами!

Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з вами у найближчий час!
Виникла помилка, перевірте введені дані