зв'яжіться з нами  095 430 06-28

ЩО ТАКЕ SEO-ПРОСУВАННЯ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ?

SEO-просування інтернет-магазину – це комплексний та багатоетапний процес, спрямований на оптимізацію веб-сайту з метою покращення його видимості в пошукових системах, таких як Google. 

СЕО-оптимізація онлайн-магазину включає в себе роботу з пошуковими запитами (ключовими словами), удосконалення структури веб-сайту, створення нових посадкових сторінок по фільтру, написання seo-оптимізованих текстів, нарощення ​посилальної маси, тощо.

Це, в свою чергу, веде до збільшення органічного трафіку, підвищення конверсії та зростання продажів.

Переваги SEO-просування від Ligh​tSEO

Найпоширеніші SEO-помилки при оптимізації сайту

Базова SEO-оптимізація включає в себе наступні блоки робіт:

Перевірка сайту на правильність налаштувань

Наші експерти проводять ретельний аналіз вашого інтернет-магазину для виявлення потенційних помилок налаштуваннях сайту. Це включає перевірку загальних налаштувань онлайн-магазину, заголовків сторінок, внутрішньої оптимізації, структури сайту та інші ключові аспекти, які впливають на позиції вашого сайту в пошукових системах.

Ручне прописування сео-тегів для основних сторінок сайту

Ми особливу увагу звертаємо на головну сторінку вашого інтернет-магазину, оскільки це ключова точка входу для вашого відвідувача. Тому ми вручну прописуваємо мета-теги заголовків та описів, щоб максимально відповідати потребам вашої цільової аудиторії та залучити більше відвідувачів.

Налаштування SEO-шаблонів

Наші ​експерти адаптивно до структури вашого ​інтернет-магазину налаштувують SEO-шаблони, щоб забезпечити оптимальну оптимізацію кожної сторінки сайту. Це включає встановлення мета-тегів, заголовків, описів для кращого індексування пошуковими системами та приваблення цільової аудиторії.

Перевірка зв'язків з Google Analytics та Google Search Console

Наші експерти здійснюють повний аудит вашого сайту в Google Analytics та Google Search Console для виявлення потенційних проблем та помилок, що можуть впливати на його ефективність та ранжування в пошукових системах. Ми надамо рекомендації щодо виправлення цих помилок та оптимізації вашого інтернет-магазину для досягнення кращих результатів.

Залишились питання?

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.

СЕО-опис для кращої індексації веб-сторінки

Сео оптимизація сайту – запит, який успішно реалізує команда LightSEO! шукайте промокод на знижку ;)
Пошукова оптимізація сайту в Google є надзвичайно важливою складовою будь-якої сео стратегії для корпоративного сайту, інтернет-магазину, компанії, бренду та інших суб'єктів в онлайн-середовищі. ​В цілому, це безпрограшний варіант, який допомагає сайту досягти чітко поставлених цілей. ​Ви можете замовити сео просування сайту, щоб збільшити потік користувачів до інформації про ваші товари, послуги та компанію в цілому.
Проте підприємці-початківці, невеликі компанії, не завжди мають достатньо фінансових ресурсів, щоб конкурувати на рівних з лідерами у пошуковій видачі. Крім того, навіть якщо вони мають відкладений бюджет на сео просування сайту, займатися його просування власноруч є досить ризикованою ідеєю. 
Де можна знайти кваліфікованих спеціалістів, які здатні виконати ефективне пошукове просування в Google та інших пошукових системах? І чи є можливість взагалі замовити seo просування сайту? На ці та інші питання чітку надає відповідь діджитал-агенція LightSEO. Зокрема, кожен, хто бажає підняти свій онлайн-бізнес на новий рівень, може замовити послугу пошукова оптимізація сайту! 
Команда ЛайтСЕО пропонує комплексну сео стратегію ​​​пошукової оптимізації для сайту візитки або вашого онлайн-магазину! Якщо вас цікавить безпечне, ефективне та ​правильна розкрутка сайту, тоді вам до нас! Наша ​стратегія просування сайтів ґрунтується на пошуку потенційних точок зростання: ми шукаємо низькоконкурентні запити та викладаємо все зусилля для того, щоб ваш сайт з'явився на першій сторінці в видачі Google. Низькочастотний запит або довгий запит (ключова фраза з довгим хвостом) — це користувацький пошуковий запит, що вводиться в пошуковику рідше, ніж популярні високочастотні запити. Низкочастотники, як правило, довгі, точні та конкретні, складаються з 4 до 8-х слів. Наведемо приклад: Запит: «купити смартфон» = 22 200 запитів на місяць — високочастотний і конкурентний запит (топові магазини та маркетплейси вкладають у нього сотні тисяч гривень, щоб бути в ТОП-3 пошукової видачі Гугл).
Запит «купити айфон 8 плюс на виплату» = 30 запитів за 1 місяць є низькочастотним (відповідно, конкуренція практично відсутня). Створення окремої сторінки на сайті з назвою «Купити iphone 8+ на виплату в магазині Хорошоп», відповідатиме пошуковому запиту, що, з точки зору алгоритмів, підходить під пряме входження запиту до посадкової сторінки.
Як вам така пропозиція щодо ​розкрутка сайту? Справа в тому, що це не потребує від вас важкої праці, довгих роздумів або сумнівів. Досить лише довіритися професіоналам і замовити ​seo просування сайту, онлайн-магазину, сайту-візитки, бізнес-сайту та іншого від нас, і ви вже на шляху до досягнення бажаного успіху!
Комплексна стратегія сео просування сайтів від LightSEO включає: Аналіз пошукових запитів в ніші, пошук точок росту. Знаходимо низькоконкурентні фрази, за якими є можливість швидкого росту. Створюємо під ці запити окремі посадкові сторінки через фільтр. Допрацьовуємо сайт, шаблон товарів, вносимо правки до товару тощо. Отримайте знижку на сео послуги. Це слово, що є в кінці цього абзацу. Приклад: Під регіональний пошуковий запит створена окрема сторінка: https://idealshop.com.ua/medychni-tapochky-kyiv/ Пишемо під сторінку окремий сео-оптимізований опис, правильно оформляємо текстову частину на сайті. За наявності супутніх запитів, підсилюємо якість сторінки мікророзміткою Faq. Після створення і наповнення, закуповуємо для сторінки рекламні статті з розміщенням активних посилань на інших сайтах. По факту, купуємо посилання на сторінку сайту.  Термін початку дії – від 3 місяців. Адже лише у комплексі дій можна отримати бажані результати в пошуковій видачі TOP-5.
Як замовити просування сайту та інші послуги від ЛайтСЕО
Бажаєте замовити сео послуги? Чекаємо на ваші заявки! Адже вдала seo оптимизація – прямий шлях до розвитку сайту! Також зазначимо, що спеціалісти LightSEO мають чималий досвід роботи у сфері сео просування сайтів. Ми займаємо лідируючі позиції на українському ринку seo-послуг, адже, без сумнівів, доводимо розпочату справу до кінця з досягненням усіх поставлених задач!
Крім того, ми спеціалізуємося на створенні інтернет-магазинів «під ключ» на платформі Хорошоп та допомагаємо з перенесенням сайтів на цю платформу. Окрім цього, ми надаємо послуги з онлайн-реклами та електронної комерції, які можуть бути корисні для вашого бізнесу.

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами!

Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з вами у найближчий час!
Виникла помилка, перевірте введені дані