зв'яжіться з нами  095 430 06-28

Портфоліо

Перегляньте наші кейси

Запуск магазину з 0 під ключ

Digital-агентство LightSEO пропонує комплексні послуги із запуску та просування вашого бізнесу в онлайні. Запуск інтернет-магазину – одне з перших завдань на цьому шляху. Якщо не вистачає часу та можливостей самостійно розібратись з усіма підводними каменями запуску сайту, то ми готові вам у цьому допомогти! Ми виконаємо всі необхідні налаштування та запустимо в роботу ваш онлайн магазин. Якість та швидкість виконання поставлених завдань – це те, за що ручається LightSEO.

Перенос сайтів

Якщо сайт нестабільно працює на маркетплейсах, як Prom, або ж на інших CMS-конструкторах, типу Tilda, OpenCart, 1C-Bitrix, WordPress, то цю проблему потрібно терміново вирішувати! Команда спеціалістів LightSEO знає, чим вам допомогти! Ми беремо на себе міграцію вашого інтернет-магазину з будь-якої платформи на сучасну українську Saas-платформу ХОРОШОП!
Маючи понад 8 років практики у цій роботі, ЛайтСЕО абсолютно безпечно та достатньо оперативно здійснить перенесення інтернет-магазину зі збереженням SEO та автоматизації інших важливих процесів в успішній роботі сайту! Домен, унікальний дизайн, товари, сторінки, технічні налаштування тощо будуть правильно і якісно перенесені на нову платформу, що обіцяє більш продуктивне, ефективне функціонування вашого сайту! Безкоштовна консультація по роботі з адмінкою та платформою Хорошоп - приємний бонус від наших фахівців! 

Переглянути

Перенос магазину матрасів
з ру тільди

Переглянути

Перенос магазину побутової хімії
з ру еквіда

Переглянути

Перенос магазину матрасів
з ру тільди

Переглянути

Перенос магазину матрасів з самописного сайту

Переглянути

Перенос магазину мототехніки з wordpress

Переглянути

Перенос магазину сантехніки з wordpress

SEO просування

Оскільки значна кількість невеликих компаній не мають достатніх ресурсів, щоб на рівні конкурувати з лідерами у пошуковій видачі, єдиним правильним виходом є замовлення послуги сео-просування.
SEO-просування - це довгострокова перспектива, яка навіть після завершального етапу, дає бажаний ефект! Digital agency LightSEO надає послуги з пошукового просування сайтів на платформі Хорошоп через стратегії створення посадкових сторінок під низько-, середньочастотні запити в пошуковій системі Google. Наша команда пропонує цілий комплекс дій, які в результаті дадуть максимальний результат!
Завдяки seo-просуванню від ЛайтСЕО, вам вдасться скласти гідну конкуренцію топовим магазинам, які вже є популярними в пошуковій видачі! Вивести власний бізнес в онлайні на високий рівень не так важко разом із спеціалістами нашого агентства! Ми зробимо все і трошки більше для того, щоб саме ваш сайт видавався на першій сторінці в пошуковику!

Контекстна реклама

Бажаючи зберегти приплив нових клієнтів на сайт, привернути їхню увагу до висококонкурентних запитів, варто діяти рішуче і правильно! Досягти стабільності результату на сторінках інтернет-магазину, вдасться завдяки контекстній рекламі від LightSEO! Команда наших фахівців запустить будь-яку потрібну вам рекламну кампанію в Google Ads для досягнення поставленої бізнес-мети! Ми гарантуємо велике охоплення користувачів, зацікавлену цільову аудиторію, збільшення й закріплення позицій в органічній видачі! Ви також зможете регулярно стежити за статистикою і коригувати налаштування націлювання! Велике бажання та невелике стартове внесення коштів - вірний шлях до поставлених завдань! Найкраща контекстна реклама від LightSEO сприяє прогресу вашого сайту!

SEO аудит

Якщо ви не впевнені в наступних кроках щодо розвитку вашого інтернет-магазину, варто провести детальний аналіз сайту! Саме seo-аудит допоможе оцінити його реальні можливості і перспективи, визначити терміни отримання конкретних результатів!Спеціалісти ЛайтСЕО підкажіть, чи варто зараз інвестувати в SEO і налаштують вашу подальшу роботу! Ми пропонуємо якісний базовий аудит основних конкурентів у ніші, технічний аудит сайту, аналіз закуплених посилань, usability-аудит!
Конкретна проведена робота, конкретні рекомендації та конкретний результат!

SEO копірайтинг та оптимізація

Актуальним, дієвим і навіть необхідним на сьогодні є просування онлайн-ресурсів у пошукових системах. Для розвитку вашого бізнесу в онлайні, варто замовити SEO-копірайтинг. Послуга забезпечить вашому сайту органічне просування і допоможе отримати бажані результати! Наші сео-спеціалісти пропонують професійне написання оптимізованих текстів під пошукову систему!
Високе охоплення сайту, його успішне подальше функціонування в мережі напряму залежить від спеціально підібраних ключових пошукових фраз, які копірайтер впроваджує у тексти. Унікальність, якість, грамотність і ефективність текстового контенту вашого інтернет-магазину вам гарантовано! 

ОБГОВОРИМО ВАШ ПРОЕКТ?
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами у найкоротші терміни!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ

Наші контакти

 ​lightseoua@gmail.com
 095 430 06-28

ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: 10.00-18.00 
Сб - 10.00-14.00 
Нд - Вихідний

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ:
м. Мукачево, вул. Зелена 37 
(Бізнес-Центр, 3 поверх, 4 кабінет)
прокласти шлях!

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами!

Дякуємо за заявку, ми зв'яжемось з вами у найближчий час!
Виникла помилка, перевірте введені дані